Taste of the wild

 • TASTE OF THE WILD Wetlands...

  TASTE OF THE WILD Wetlands yra nuostabus šunų maistas be grūdų, pagardintas saldžiomis bulvytėmis ir žirneliais yra gerai virškinamas ir suteikia energijos aktyviam šuniui. Pagamintas iš tikros keptos ir rūkytos paukštienos ir praturtintas vaisiais bei daržovėmis, produktas turi nuostabų skonį, puikiai pasisavinamą energiją, natūralius antioksidantus, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Jūsų augintinis trokšta laukinės gamtos skonio.

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD Pacific...

  Taste of the Wild Pacific Stream yra elitinis šunų maistas be grūdų su žuvų proteinais, pagardintas saldžiomis bulvytėmis yra gerai virškinamas ir suteikia energijos jautriam šuniui. Pagamintas iš tikros rūkytos lašišos ir praturtintas vaisiais bei daržovėmis, šis žuvies ir bulvių produktas turi nuostabų skonį, puikiai pasisavinamą energiją, natūralius antioksidantus, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Jūsų augintinis trokšta laukinės gamtos skonio.

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD High...

  TASTE OF THE WILD High Sierra Mountain yra elitinis šunų maistas be grūdų su saldžiomis bulvytėmis ir žirneliams yra labai gerai virškinamas ir suteikia energijos aktyviam šuniui visais gyvenimo etapais. Pagamintas natūralios paskrudintos avienos ir praturtintas vaisiais bei daržovėmis, šis produktas turi nuostabų skonį, puikiai pasisavinamą energiją, natūralius antioksidantus, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą, užtikrina sveiką gyvenseną Jūsų augintiniui. Ši formulė - tai tikra skonio sensacija. Taigi pirmyn, palepinkite savo geriausia draugą!!!

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD Southwest...

  TASTE of the WILD Southwest Canyon begrūdis šunų maistas, visų veislių šunims.Šios unikalios formulės pagrindas - laukinio šerno mėsa, kuri yra gyvūniniu baltymų šaltinis . Tai tikra skonio sensacija, kurią jūsų numylėtinis tikrai pamėgs. Nuostabi sudėtis su gausybe daržovių ir vaisių, su pupelėmis, avinžirniais, mėlynėmis ir avietėmis - praturtinta antioksidantais, užtikrins sveiką jūsų augintinio sveikatą. Jūsų šuo trokšta laukinės gamtos skonio, todėl pirmyn - palepinkite savo geriausią draugą!!!

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD Pine...

  Taste of Wild yra žinomas dėl ypatingos savo kokybės. Jūsų šuo išties įvertins šį miško įkvėptą skonį. TASTE OF THE WILD Pine Forest begrūdis šunų maistas, visų veislių šunims. Sudėtyje esanti laukinė elniena, pasižymi nuostabiu skoniu ir lengvai pasisavinama energija. TASTE of the WILD Pine Forest praturtintas vaisiais bei daržovėmis- natūraliais antioksidantais. Probiotikai ir prebiotikų pluoštas skatina virškinimą.

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD...

  TASTE OF THE WILD Appalachian Valley Small Breed begrūdis šunų maistas, granulės pritaikytos mažų veislių šunų virškinimo sistemai ir dantims. Sudėtyje lengvai virškinama elniena. Maistas šunims Taste of the Wild Appalachian Valley su vaisiais bei daržovėmis, natūraliais antioksidantais, palaikančiais stiprią imuninę sistemą. Probiotikų ir prebiotikų pluoštas skatina virškinimą. Maistas suteikia optimalų amino rūgščių ir riebalų kiekį, reikalingą mažų veislių šunims.

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD High...

  Taste of the Wild High Prairie begrūdis sausas šunų maistas su kepta bizoniena ir kepta elniena, tinka visų veislių suaugusiems šunims. Ypač tinka aktyviems šunims.

  Taste of the Wild High Prairie  yra elitinis begrūdis šunų maistas su saldžiomis bulvytėmis ir žirneliams yra labai gerai virškinamas ir suteikia energijos aktyviam šuniui visais gyvenimo etapais. Pagamintas iš tikros paskrudintos mėsos ir praturtintas vaisiais bei daržovėmis, šis produktas turi nuostabų skonį, puikiai pasisavinamą energiją, natūralius antioksidantus, palaikančius stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD High...

  TASTE OF THE WILD High Prairie Puppy begrūdis šunų maistas, visų veislių augantiems šuniukams. High Prairie Puppy sudėtyje bizoniena ir elniena, suteikiančios nuostabų skonį, lengvai pasisavinamą energiją ir vertingiausias maistines medžiagas augantiems šuniukams. Daržovės ir vaisiai praturtina TASTE of the WILD High Prairie Puppy maistą antioksidantais, palaikančiais stiprią imuninę sistemą ir puikią sveikatą. Jūsų augintinis trokšta laukinio skonio!

  Nuo 14,99 EUR
 • TASTE OF THE WILD Dog...

  TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy yra begrūdis augančių šunų maistas su tikra rūkyta lašiša ir žuvų baltymais.

  Šis maistas šunims suteikia virškinamąją energiją ir puikią mitybą augančiam šuniukui. Pagamintas su žuvų baltymų šaltinių mišiniu, šis sausas maistas suteikia skonio pojūtį, kaip niekas kitas. Daržovės ir vaisiai suteikia antioksidantų, kurie padeda palaikyti sveiką gyvenimo būdą.

  Nuo 14,99 EUR