BUONCU Toy Breed su Ėriena ir Ryžiais

Visavertis suaugusių, nykštukinių ir mažų veislių šunų ėdalas BUONCU su ėriena ir ryžiais.

7,00 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Tai puikus baltymų šaltinis, turintis nepakeičiamų amino rūgščių, reikalingų sveikam ir aktyviam gyvūnui. Tai puikus cinko, turinčio įtakos daugeliui gyvybinių procesų, šaltinis. Jis ypač teigiamai veikia imuninę sistemą, skatina žaizdų gijimą, būtinas normaliam ląstelių dalijimuisi. Padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, medžiagų apykaitą. Būtinas gerai augintinio uoslei išlaikyti. Tinka jautresniems gyvūnams, kuriems dažniau pasireiškia odos problemos ar virškinimo sistemos sutrikimai.

Sudėtis: ėrienos mėsos miltai, paukštienos mėsos miltai, ryžiai, kukurūzai, kukurūzų gliutenas, paukštienos taukai, linų sėmenys, alaus mielės, cukrinių runkelių griežiniai, džiovintos obuolių išspaudos, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), DL-Metioninas, L-lyzino sulfatas, celiuliozė, aromatinės žolelės. Technologiniai priedai: antioksidantas, konservantas.

67 % baltymų iš gyvūninės kilmės produktų.

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Nykštukinių veislių suaugusiems šunims

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: