• Išpardavimas!

Buoncu Junior poultry meat sausas maistas su vištiena vidutinių ir didelių veislių šuniukams

Visavertis šuniukų ėdalas su paukštiena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių jaunų šuniukų poreikius.

2,49 EUR
Svoris
Kiekis
Išparduota, pasrinkite kitą svorį ar spalvą


  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Tai visavertis šuniukų ėdalas su paukštiena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių jaunų šuniukų poreikius. Sudėtyje esantys gyvūninės kilmės baltymai yra puikus niacino šaltinis, kuris dalyvauja energijos metabolizme ir yra aktualus svorio kontrolei.

Sudėtis: Paukštienos miltai, paukštienos baltymai, kukurūzai, žirniai, ryžiai, kukurūzų gliutenas, linų sėmenys, cukrinių runkelių griežiniai, džiovintos morkos, alaus mielės, paukštienos taukai, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), monokalcio fosfatas, DL-Metioninas, celiuliozė, jukos ekstraktas.

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Jauniems šuniukams

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: