Buoncu Adult poultry meat sausas maistas su vištiena vidutinių ir didelių veislių šunims

Visavertis šunų ėdalas su paukštiena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių šunų poreikius.

4,99 EUR
Svoris
Kiekis
Išparduota, pasrinkite kitą svorį ar spalvą


  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

BOUNCU ADULT - tai visavertis šunų ėdalas su paukštiena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių šunų poreikius. Sudėtyje esantys gyvūninės kilmės baltymai yra puikus niacino šaltinis, kuris dalyvauja energijos metabolizme ir yra aktualus svorio kontrolei. 

Sudėtis: Paukštienos miltai, kukurūzai, ryžiai, kukurūzų gliutenas, žirniai, linų sėmenys, cukrinių runkelių griežiniai, džiovintos obuolių išspaudos, alaus mielės, džiovintos morkos, paukštienos taukai, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), monokalcio fosfatas, DL-Metioninas, L-lyzino sulfatas, celiuliozė, gliukozaminas, metilsulfonilmetanas (MSM).

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas. 

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Vidutinių ir didelių veislių šunims

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: