Buoncu Adult Lamb and rice sausas maistas su ėriena ir ryžiais vidutinių ir didelių veislių šunims

Visavertis šunų ėdalas su ėriena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių šunų poreikius.

26,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

BOUNCU ADULT - tai visavertis šunų ėdalas su ėriena, daržovėmis ir ryžiais, specialiai sukurtas patenkinti visus fiziologinius vidutinių ir didelių veislių šunų poreikius. Sudėtyje esantys gyvūninės kilmės baltymai yra puikus niacino šaltinis, kuris dalyvauja energijos metabolizme ir yra aktualus svorio kontrolei.

Sudėtis: Ėrienos mėsos miltai, jautienos mėsos miltai, paukštienos mėsos miltai, ryžiai, kukurūzai, žirniai, paukštienos taukai, linų sėmenys, alaus mielės, cukrinių runkelių griežiniai, džiovintos morkos, džiovintos obuolių išspaudos, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), monokalcio fosfatas, celiuliozė, gliukozaminas, metilsulfonilmetanas (MSM).

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Vidutinių ir didelių veislių šunims

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: