Hills' SP Mature Adult 7+ Sterilised Cat sausas maistas sterilizuotoms katėms

HILL'S Science Plan Feline Sterilised Mature Cat Chicken - kačių maistas su vištiena sterilizuotoms suaugusioms senyvoms katėms, nuo 7 metų. Tyrimai rodo, kad sterilizuotos katės labiau linkusios kaupti viršsvorį ir kenčia nuo šlapimo takų problemų. Todėl patobulinta Hill's formulė su L-Lizinu sumažina riebalų kaupimąsi ir padeda išlaikyti liesą raumenų masę.

Magnis ir fosforas bei 6,2-6,4 pH palaiko sveikus šlapimo takus tuo gyvenimo laikotarpiu.

Antioksidantų formulė neutralizuoja laisvuosius radikalus, sumažina oksidacinius ląstelių pažeidimus ir palaiko imuninę sistemą. Užtikrina idealų medžiagų balansą, būtiną gerai sveikatai palaikyti, išvengiama per didelio jų kiekio įsisavinimo, kuris gali sukelti ligą.

15,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Sudėtis: vištienos (30%) ir kalakutienos miltai (viso paukštienos 48%),  kukurūzai,  alaus ryžiai, kukurūzų glitimo miltai, mineralai,  hidrolizuoti baltymai, gyvuliniai riebalai, žuvų aliejus, augalinis aliejus. Natūralus antioksidantas: tokoferolių mišinys.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 32,4%, žali riebalai - 10,16%, žali pelenai 5,5%, žalia ląsteliena 1,0%, kalcis 0,78%, fosforas 0,63%.

Gamintojas: Hill's Pet Nutrition, EU.

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
Hill's sausas kačių maistas sterilizuotoms senyvoms katėms nuo 7 metų. Patobulinta maisto formulė sumažina riebalų kaupimąsi ir išsaugo raumenų masę.
Prekės tipas
Sausas maistas

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: