Hill's SP Canine Adult Mini Chicken sausas maistas šunims

Tai aukštos kokybės kasdienis sausas šunų maistas su vištiena. Pašaras skirtas vidutinio aktyvumo mažų veislių (iki 10 kg svorio) suaugusiems šunims (nuo 1 iki 7 metų).

Hill's Science Plan Canine Adult Advanced Fitness Mini su vištiena sukurtas palaikyti raumenų masę ir sveikus gyvybiškai sveikus organus, skirtas šunims, kurie teikia pirmenybę mažesnėms granulėms.

Su kliniškai patvirtintais antioksidantais, liesais baltymais ir omega 3.

Gausu visų augintiniui reikalingų medžiagų, mineralų ir vitaminų.

Su kokybiškais baltymais, kurie palaiko sveikus raumenis. 

Su Omega-3 ir Omega-6 riebalų rūgštimis, reikalingomis sveikai odai ir kailiui.

Papildyta kalciu, stiprinančiu dantis ir kaulus.

Puiki antioksidantų formulė padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą.

5,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Sudėtis: kukurūzai, kviečiai, vištienos (27%) ir kalakutienos miltai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų glitimo miltai, hidrolizuoti baltymai, sojų aliejus, mineralai, džiovintas burokėlių minkštimas, linų sėmenys, vitaminai, mikroelementai, taurinas ir beta karotinas. Natūralūs antioksidantai (tokoferolių mišinys).   
Analizė: baltymai 23%, riebalai 14,2%, ląsteliena 2,4%, pelenai 4,8%, kalcis 0,66%, fosforas 0,62%.  .

Gamintojas: Hill's Pet Nutrition, EU.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Sauaugusiems šunims mažoms veislėms

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: