Hill's SP Canine Adult Large Breed sausas maistas šunims

Hill's ScP Canine Adult Advanced Fitnes Large Breed sausas maistas su vištiena sukurtas optimaliam sąnarių ir raumenų stiprinimui didelių veislių šunims.  Šis sausas maistas didelių veislių šunims - daugiau nei 25 kg sveriantiems suaugusiems šunims nuo 1 iki 7 metų kasdienis maistas

Šis sausas maistas šunims su kliniškai patvirtintais antioksidantais, gliukozaminu ir  chondroitinu iš natūraių šaltinių.

Pagrindiniai privalumai

  • Su gliukozamino ir chondroitino pagalba stiprina sąnarius.
  • Su aukštos kokybės baltymais palaiko liesą raumenų masę.
  • Gerai virškinami ingredientai optimaliai maistinių medžiagų absorbcijai.
  • Pagaminta iš aukštos kokybės ingredientų puikiam skoniui.
0,00 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Sudėtis: vištienos (26%) ir kalakutienos miltai (viso paukštienos 39%), gyvuliniai riebalai, hidrolizuoti baltymai, kukurūzų glitimo miltai, augalinis aliejus, mineralai, burokėlių minkštimas, linų sėmenys, vitaminai, mikroelementai, taurinas, kremzlės hidrolizatas (chondroitino sulfato šaltinis), vėžiagyvių kiautų hidrolizatas (gliukozamino šaltinis) ir beta karotinas. Natūralūs konservantai: citrinos rūgštis ir tokoferolių mišinys.

Gamintojas Hill's Pet Nutrition, EU.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Didelių veislių suaugusiems šunims

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: