Hill's SP Canine Adult Large Breed Lamb & Rice sausas maistas šunims

Sausas maistas didelių veislių šunims - daugiau nei 25 kg sveriantiems suaugusiems šunims nuo 1 iki 7 metų kasdienis maistas.

Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ ėriena ir ryžiai  sukurtas palaikyti raumenų masę ir sveikus gyvybiškai svarbius organus. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais, liesais baltymais ir omega 3 riebiosiomis rūgštimis.

Pagrindiniai Privalumai

  • Su aukštos kokybės baltymais palaiko liesą raumenų masę.
  • Subalansuotas natrio ir fosforo kiekis palaiko sveikus gyvybiškai svarbius organus.
  • Lengvai virškinamos pašarinės žaliavos optimaliai maistinių medžiagų absorbcijai.
  • Pagaminta su aukštos kokybės ingredientais puikiam skoniu.

48,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Sudėtis: kukurūzai, ėrienos (26%) miltai , sojų miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvuliniai riebalai, ryžiai (4%), hidrolizuoti baltymai, augalinis aliejus, linų sėmenys, mineralai, vitaminai, L-karnitinas, taurinas, mikroelementai, kremzlės hidrolizatas (chondroitino sulfato šaltinis), vėžiagyvių kiautų hidrolizatas (gliukozamino šaltinis), beta karotinas. Natūralūs konservantai: tokoferoliai, citrinos rūgštis ir rosmarino ekstraktas.
Gamintojas: Hill's Pet Nutrition, EU.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Didelių veislių suaugusiems šunims

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: