Hill's SP Canine Light Adult Original

Mažo kaloringumo sausas šunų maistas su paukštiena -  mažiau aktyvių, sterilizuotų ar nutukusių, suaugusių šunų (nuo 1 iki 7 metų) kasdienis pašaras Hill's Science Plan Canine Light Adult Original.

20,00 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

HILL'S Science Plan Canine Light Adult Original - liesas šunų maistas su paukštiena, skirtas mažiau aktyviems, sterilizuotiems ar nutukusiems, suaugusiems šunims (nuo 1 iki 7 metų).

Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Light su Vištiena sukurtas padėti išlaikyti idealų kūno svorį. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir L-karnitinu padeda riebalus paversti energija.

-40% riebalų ir -18% kalorijų (lyginaant su Hill's Science Plan Adult).
Skaidulos padeda kontroliuoti alkio jausmą tarp valgymų.
Puikus skonis, 100% garantija.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Nekaloringas vidutinių veislių maistas

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: