Hill's SP Canine Light Adult Large Breed

 Mažo kaloringumo Hill's sausas šunų maistas su paukštiena - didelių veislių suaugusių šunų (nuo 1 iki 7 metų) kasdienis pašaras.

53,70 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

HILL'S Science Plan Canine Light Adult Large Breed - liesas šunų maistas su paukštiena, skirtas didelių veislių suaugusiems šunims (nuo 1 iki 7 metų).
Hill's Science Plan™ Canine Adult Light Large Breed su Vištiena sukurtas padėti išlaikyti idealų kūno svorį ir sveikus sąnarius didelių veislių šunims. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir L-karnitinu padeda riebalus paversti energija.

-37% riebalų ir -18% kalorijų* (lyginant su Hill's Science Plan Adult Large Breed).
Skaidulos padeda kontroliuoti alkio jausmą tarp valgių.
Gliukozaminas ir chondroitinas palaiko optimalią sąnarių būklę.
Puikus skonis, 100% garantija.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Nekaloringas didelių saaugusių šunų maistas

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: