Hill's SP Canine Adult No Grain Chicken

Visavertis sausas maistas, tinkantis suaugusiems visų dydžių ir veislių šunims, turintiems jautrumą grūdinėms kultūroms. Maisto sudėtyje nėra grūdų.

6,30 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Preciziškai subalansuota mityba pagaminta iš natūralių ingredientų, sudėtyje nėra grūdų ir gliuteno, kurie gali sukelti skrandžio jautrumą. 

Lengvai virškinamos maistingosios medžiagos jautriam skrandžiui.

Puoselėja žvilgančius ir sveikus odą bei kailį.

Sudėtyje nėra dirbtinių konservantų, skonio stipriklių ar dažiklių.

 

Sudėtis: vištiena ir kalakutiena, džiovinti žirniai, bulvių krakmolas, džiovintos bulvės, gyvuliniai riebalai, hidrolizuoti riebalai, augalinis aliejus, džiovintas burokėlių minkštimas, linų sėmenys, mineralai.

 

Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 24,1%, riebalai 14,7%, žalia ląsteliena 2,4%, omega-3 riebalų rūgštys 0,56%, omega-6 riebalų rūgštys 2,35%, žali pelenai 5,1%, kalcis 0,87%, fosforas 0,69%, natris 0,28%, kalis 0,74%. 

Charakteristikos

Šuns veislė / Poreikiai
Visų dydžių ir veislių šunims

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: