Hill's Canine Mature Adult 7+ Small & Miniature sausas maistas

Visavertis šunų maistas su vištiena ir kalakutiena mažų ir miniatiūrinių veislių šunims nuo 7 metų amžiaus.

Hill's Science Plan™ Canine Manure Adult 7+ Small & Miniature sukurtas palaikyti stiprią imuninę sistemą, sveikus vidaus organus ir burnos būklę. Su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir natūraliais ingredientais, sudėtyje yra vitaminų ir mineralų.

Kliniškai patvirtinti antioksidantai gerinantys imuninę sistemą.

Unikali formulė su kontroliuojamu mineralų kiekiu padeda išlaikyti sveikus vidaus organus.      

Traškios granulės, su antioksidantais gerinančiais burnos būklę.

Su L-karnitinu ir aukštos kokybės baltymais liesiems raumenims ir aktyviam judėjimui.

12,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Sudėtis: džiovinta vištiena ir kalakutiena (vištienos 20%; viso paukštienos 30%), kukurūzai, rudieji ryžiai, malti ryžiai, kviečiai, miežiai, gyvulinės kilmės riebalai, hidrolizuoti baltymai, džiovinti runkelių minkštimai, linų sėmenys, augalinis aliejus, mineralai, pomidorų išspaudos, špinatū milteliai, citrusinių vaisių minkštimai, vynuogių išspaudos, L-karnitinas, vitaminai, taurinas, mikroelementai ir beta-karotenas. Natūraliai konservuota su tokoferio ir citrinos rūgšties mišiniu.
Gamintojas: Hill's Pet Nutrition, EU.

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
plaukų kamuolių žarnyne susidarymą mažinantis suaugusių kačių maistas.
Prekės tipas
Sausas maistas

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: