Royal Canin Babydog milk pieno pakaitalas šuniukams

Visavertis pieno pakaitalas šuniukams nuo gimimo iki nujunkymo. Stabiliam ir harmoningam augimui, nervų sistemos vystymuisi. Lengvai paruošiamas. Su buteliuku ir čiulptukais.

16,94 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Visavertis pieno pakaitalas „Royal Canin Babydog Milk“ yra skirtas šuniukams maitinti nuo gimimo iki nujunkymo. Šis pieno pakaitalas svarbus siekiant užtikrinti stabilų ir harmoningą šuniuko augimą. Jame gausu įvairių medžiagų, svarbių pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

  • Pieno sudėtyje yra kruopščiai atrinktų, labai gerai virškinamų baltymų ir laktozės, kuri beveik nesiskiria nuo šuniukų motinos pieno sudėtyje esančios laktozės.
  • Šis pienas ypač tinka šuniuko virškinimo sistemai, kadangi jame nėra krakmolo (šuniukai neišskiria pakankamai amilazės, reikalingos krakmolui virškinti).
  • Su frukto-oligo-sacharidų (FOS) papildais, kurie padeda išlaikyti sveiką virškinamojo trakto floros pusiausvyrą.
  • Papildytas dozozaheksaeno rūgštimi (DHA). Po gimimo toliau vystosi šuniukų nervų sistema. Motinos piene esanti natūrali dokozaheksaeno rūgštis padeda vystytis pažinimo (kognityvinei) funkcijai, todėl „Babydog“ pienas yra papildytas dokozaheksaeno (DHA) rūgštimi.

Charakteristikos

Prekės tipas
Konservai
Šuns veislė / Poreikiai
Atjunkomiems šuniukams

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: