Nature's Protection Superior Care Large Cat

13,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Nature‘s Protection Superior Care Large Cat“ – specialus sausas pašaras, skirtas didelių veislių katėms. Didelių veislių katės turi ypatingų poreikių: stambus ir raumeningas kūnas reikalauja didesnio baltymų ir angliavandenių kiekio tinkamam raumenų tonusui ir energijai palaikyti, o dėl didelio svorio kaulams ir sąnariams tenka didesnis fizinis krūvis. Taip pat šios katės turi ilgo plauko kailį, todėl daug dažniau virškinamajame trakte ima kauptis plaukų kamuoliukai. Be to, įprasto pašaro granulės stambiam didelių veislių kačių žandikauliui per mažos, katės negali jų sukramtyti tinkamai, todėl maistą paskubomis ryja. Šis pašaras specialiai sukurtas patenkinti didelių veislių kačių poreikius.

    Pagaminta iš šviežiai paruoštos aukštos kokybės paukštienos (vištienos, kalakutienos, antienos), kuri yra laikoma vienu geriausiu baltymų šaltiniu.

    Su paukštienos riebalais, užtikrinančiais puikų pašaro skonį ir reikiamą energijos kiekį.

    Sukurta pagal specialią formulę, tad didelių veislių katėms gali padėti išsaugoti sveikus sąnarius ir palaikyti tinkamą judėjimo sistemos būklę.

    Su natūraliais prebiotikais – geram virškinimui užtikrinti.

    Su agurklių aliejumi ir Omega riebalų rūgštimis – sveikai odai ir kailiui puoselėti.

    Su riebalų rūgštimis DHA ir EPA bei taurinu – širdies ligų profilaktikai.

    DL metioninas kartu su subalansuotu mineralų rinkiniu gali padėti palaikyti tinkamą šlapimo rūgštingumą ir apsaugoti nuo struvitinių akmenų susidarymo šlapimo takuose.

    Gausu natūralių skaidulinių medžiagų iš celiuliozės ir cukrinių runkelių griežinėlių, galinčių padėti pašalinti iš žarnyno susidariusius plaukų kamuoliukus.

    Papildyta mineralu „MicroZeoGen“ – dinamiškai mikronizuotu klinoptilolitu, galinčiu padėti pašalinti iš organizmo toksinus bei pagerinti vitaminų ir maistinių medžiagų įsisavinimą.

    Granulės dydis ir tekstūra specialiai pritaikyti stambiam katės žandikauliui taip, kad kramtant padėtų natūraliai pašalinti nuo dantų susikaupusias apnašas.

    Be kviečių, pieno produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservantų.

    Skirta didelių veislių katėms (pvz.: Meino meškėnams, norvegų miškinėms, Amerikos trumpauodegėms, Savanos, Sibiro, turkų van katėms, Ragdoll katėms („skudurinukėms“).

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
Visavertis sausas suaugusių didelių veislių kačių pašaras.
Prekės tipas
Sausas maistas

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: