Nature's Protection Superior Care Large Cat Kitten

15,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Nature‘s Protection Superior Care Large Cat Kitten“ – specialus sausas ypač aukštos kokybės pašaras, skirtas didelių veislių kačiukams iki 15 mėn. amžiaus. Didelių veislių kačiukai vystosi ilgai ir maksimalų dydį pasiekia būdami 3–4 metų. Kad kačiukų organizmas būtų aprūpintas visomis sveikai augti reikalingomis medžiagomis, būtinas specialus pašaras. Šis pašaras specialiai sukurtas patenkinti būtent didelių veislių kačiukų poreikius.

    Sukurta pagal specialią formulę, tad didelių veislių kačiukams gali padėti užtikrinti tinkamą vystymąsi – sąnarių ir raumenų formavimąsi.

    Su lengvai virškinamais aukštos kokybės paukštienos baltymais iš vištienos, kalakutienos ir antienos. 

    Su skaidulinėmis medžiagomis iš celiuliozės, padedančiomis pašalinti plaukų kamuoliukus iš virškinimo trakto.

    Su natūraliais prebiotikais – geram virškinimui užtikrinti.

    Su agurklių aliejumi ir Omega riebalų rūgštimis – sveikai odai ir kailiui puoselėti.

    Gausu vitaminų ir mineralų.

    Su natūraliu mineralu „MicroZeoGen“, kurio sudėtyje yra silicio, būtino gliukozaminui ir chondroitinui įsisavinti.

    Be kviečių, pieno produktų, dirbtinių dažiklių, kvapiklių ir konservantų.

    Speciali didesnė tabletės formos granulė, pritaikyta stambiam žandikauliui, apsaugo, kad kačiukas paskubomis nerytų maisto ir tinkamai jį sukramtytų.

    Skirta didelių veislių kačiukams (pvz.: Meino meškėnams, norvegų miškinėms, Amerikos trumpauodegėms, Savanos, Sibiro, turkų van katėms, Ragdoll katėms („skudurinukėms“).

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
Visavertis sausas didelių veislių kačiukų (iki 15 mėn.) pašaras.
Prekės tipas
Sausas maistas

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: