Nature's Protection Superior Care White Cat

12,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Išlaikyti katės kailį žvilgantį ir gražų – sudėtingas uždavinys, kadangi jis dėl bėgančių ašarų dažnai ruduoja po akimis. Rudos ašarų dėmės labiausiai pastebimos ant balto ir šviesaus kailio kačių, pavyzdžiui: persų ilgaplaukių, britų baltųjų, Meino meškėnų, Amerikos garbanių bei turkų angorų.

„Nature‘s Protection Superior Care White Cat“ – tai pagal unikalią formulę sukurtas visavertis Super Premium klasės sausas pašaras, skirtas suaugusioms, 1 m. ir vyresnėms, baltakailėms katėms. Jis ne tik gali padėti kovoti su ašarų dėmių atsiradimo problema, bet ir suteikia augintinio organizmui reikiamą naudingų maistinių medžiagų kiekį, svarbų puikiai sveikatai ir karališkam baltumui išlaikyti.

    Sukurta pagal išskirtinę formulę, tik iš 100% natūraliai atrinktų aukštos kokybės ingredientų.

    Gausu gyvūninės kilmės baltymų – net 89%. 

    Su paukštiena – vištiena, antiena, kalakutiena.

    Gali padėti kovoti su ruduojančio kailio problema – dėl kruopščiai atrinktos formulės, ingredientų balanso ir aukščiausios kokybės žaliavų palaikoma tinkama, skaidri, ašarų sudėtis, katės organizmas apsaugomas nuo uždegiminių procesų.

    Sudėtyje esantis unikalus vulkaninės kilmės komponentas – klinoptilolitas „MicroZeoGen“ gali padėti pašalinti susikaupusius toksinus bei pagerinti veikliųjų medžiagų įsisavinimą.

    Pašaro sudėtyje – daug ląstelienos (celiuliozės, FOS, cukrinių runkelių), dėl ko šis maistas yra puikiai virškinamas ir gali padėti pašalinti plaukų sąvėlas iš skrandžio.

    Odos ir kailio būklei gerinti pašaras papildytas agurklės ir sertifikuotu lašišų aliejumi (lašišų aliejaus tiekėjas lašišas renkasi tik iš legalių, sertifikuotų žuvų fermų, užtikrina atsakingą, visus reikalavimus atitinkantį gamybos procesą).

    Sudėtyje – didelis kiekis taurino, kuris būtinas sveikai širdžiai palaikyti (taurinas katėms yra labai svarbus, nes jų organizmas pats šios medžiagos negamina, todėl gyvūnas jo privalo gauti su maistu).

    Su džiovintomis medetkomis, kuriose yra liuteino, apsaugančio katės akis nuo žalingo aplinkos poveikio. 

    Sudėtyje yra džiovintų spanguolių, kuriose gausu katės organizmui vertingų vitaminų ir mineralų. Spanguolės taip pat itin naudingos katės šlapimo sistemai.

    Su DL-metioninu, kuris skatina keratino formavimąsi, o tai taip pat svarbu žvilgančiam ir baltam kailiui išlaikyti.

    Gausu vitaminų: padidintas cinko, vario, biotino ir B grupės vitaminų kiekis palaiko sveiką odą, sustiprindamas natūralius apsauginius organizmo barjerus.

    Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

    Skirta šviesaus ir balto kailio katėms, pavyzdžiui: persų ilgaplaukėms, britų baltosioms, Meino meškėnams, Amerikos garbanėms bei turkų angoroms.

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
Visavertis sausas pašaras suaugusioms, 1 m. ir vyresnėms, baltakailėms katėms.
Prekės tipas
Sausas maistas

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: