Naujos prekės

 • Hills Feline Adult Light...

  Hill's Feline Adult Light Vištiena padeda išlaikyti idealų svorį. Sukurtas su kliniškai patvirtintais antioksidantais ir  didleiu L-karnitino kiekiu, kuris padeda riebalus paversti energija. Tinkamas kasdieniam šėrimui.

  ·         -24% kalorijų ir-60% riebalų* geresniam svorio palaikymui (clyginant su Hill's SP Feline Adult Chicken)

  ·        - Didelis skaidulų kiekis kontroliuoja alkio jausmą tarp valgių.

  Nuo 15,99 EUR
 • ACANA Ranchlands Cat...

  ACANA Ranchlands atitinka jūsų katės evoliucinį prisitaikymą prie mitybos, kurioje daug mėsos ir baltymų, šviežios mėsos įvairovė atspindi natūralią mitybą.

  BE GRŪDŲ IR MAŽAI ANGLIAVANDENIŲ

  Daug baltymų ir mažai angliavandenių, kad atitiktų jūsų katės natūralią mitybą, ACANA Ranchlands sudėtyje nėra aukšto glikemijos indekso grūdų, pavyzdžiui, ryžių ir kukurūzų.

  52,99 EUR
 • ACANA Grassland Cat maistas...

  ACANA Grasslands įkvėpta Kanados neaprėpiamų derlingų pievų ir Šiaurės ežerų! ACANA Grasslands pasižymi šviežia ėriena, ne narvuose užauginta antiena, lizduose padėtais kiaušiniais, laukine Šiaurės lydeka ir ne narvuose užauginta kalakutiena iš Vakarų Kanados.

  Sudėtyje švieži vietiniai ingredientai, kurie pristatomi ŠVIEŽI kiekvieną dieną laikantis WholePrey (viso grobio) koncepcijos, tai atspindi jūsų šunų natūralią mitybą, ACANA Grasslands pilnai aprūpina jūsų katę natūraliomis maistinėmis medžiagomis.

  Nuo 21,99 EUR
 • ACANA Pacifica cat sausas...

  ACANA Pacifica sudėtyje šviežia ir vietinė Kanados žuvis, laukinė, sužvejota prie Šiaurės Vankuverio salos.

  Sudėtyje Ramiojo vandenyno silkės, sardinės, plekšnės, jūrų lydekos ir ešeriai, viskas pristatoma ŠVIEŽIA kiekvieną dieną, ACANA Pacifica puoselėja jūsų katę natūraliai, be ilgų papildų sąrašų.

  Nuo 19,99 EUR
 • ACANA Wild Prairie Cat &...

  Acana Wild Prairie sudėtyje laisvai laikomų vištų  ir kalakutų mėsa, kiaušiniai ir laukinė žuvis, visa tai pristatoma šviežia ir neapdirbta iš mūsų regiono laikantis WholePrey™ koncepcijos, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, be ilgų papildų sąrašų. Sudėtyje nedidelis angliavandenių kiekis ir daug mėsos baltymų, kurie padeda išlaikyti puikią kondiciją.

  Nuo 17,99 EUR
 • Hill's SP Feline Adult Lamb...

  Hill's Science Plan Feline Adult Lamb - kačių maistas skirtas suaugusioms katėms nuo 1 metų iki 6 metų amžiaus su ėriena ir ryžiais.

  Nuo 18,99 EUR
 • Hill's SP Feline Adult Tuna...

  Hill's Science Plan Feline Adult Tuna - vertingas visavertis maistas su tunu, skirtas suaugusioms katėms iki 6-erių metų amžaius.

  Nuo 36,59 EUR
 • Hill's SP Feline Adult...

  Hill's Science Plan Feline Adult Chicken yra visavertis maistas su vištiena, skirtas suaugusioms katėms iki 6-erių metų amžiaus.

  Nuo 17,59 EUR
 • Hill's SP Kitten Chicken...

  Hill's Science Plan Kitten Chicken ėdalas kačiukams skirtas nuo nujunkymo iki 1 metų amžiaus ir katingoms bei maitinančioms katėms.

  Nuo 16,99 EUR
 • NUTRA-NUGGETS Performance...

  Nutra-Nuggets Performance - tai yra pilnai subalansuotas sausas šunų maistas, praturtintas vištiena, specialiai sukurtas sportiškiems, vidutinio ir padidinto aktyvumo, visų veislių ir dydžių suaugusiems šunims (1-7 metų amžiaus).

  Šis ėdalas gyvūnams yra subalansuotas sportiškiems, nuo vidutinio iki padidinto fizinio aktyvumo suaugusiems šunims. Lengvai virškinama vištiena, vištienos riebalai ir angliavandeniai, kartu su optimaliu metabolinės energijos lygiu reiškia, kad jūsų šuo gauna visą reikalingą energijos kiekį, šeriant mažesniais kiekiais.

  Nuo 14,99 EUR
 • NUTRA-NUGGETS Maintenance...

  NUTRA-NUGGETS Maitenance - tai yra pilnai subalansuotas sausas šunų maistas, praturtintas vištiena, specialiai sukurtas suaugusiems (1-7 metų amžiaus), visų veislių ir dydžių, normalaus fizinio aktyvumo šunims.

  NUTRA-NUGGETS tai yra idealus ėdalas gyvūnams, nesukeliantis viršsvorio problemų. Lengvai virškinama vištiena, vištienos riebalai ir angliavandeniai, kartu su optimaliu metabolinės energijos lygiu reiškia, kad jūsų šuo gauna visą reikalingą energijos kiekį, maitinant mažesniais kiekiais.

  41,99 EUR