NUTRA-NUGGETS Professional maistas šunims

NUTRA-NUGGETS  Professional specialiai sukurta formulė suaugusiems šunims, patiriantiems didelius fizinius krūvius, kaip pavyzdžiui medžioklė ar dalyvavimas parodose, kas gali sukelti stresą.

45,99 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Nutra Nuggets Professional - tai yra pilnai subalansuotas sausas šunų maistas, praturtintas vištiena, specialiai sukurtas visų dydžių ir veislių suaugusiems šunims (1-7 m.), patiriantiems didelius fizinius krūvius (pvz., medžiokliniams ar dalyvaujantiems parodose, kas gali sukelti stresą). Idealiai tinka šuningoms ir maitinančioms kalėms.

Sudedamosios dalys

vištienos miltai, malti kukurūzai, vištienos riebalai (konservuoti su tokoferolių mišiniu ir vitaminu E), kukurūzų glitimo miltai, kvietiniai miltai, džiovintas paprastų cukrinių runkelių minkštimas, kiaušinių dariniai, žuvų miltai, sėmenys, natūralus vištienos skonis, vitaminai ir mineralai, gliukozaminas ir chondroitino sulfatas.

Papildai

gliukozamino hidrochloridas 300 mg/kg, chondroitino sulfatas 100 mg/kg, vitaminas A 10.000 TV / kg, vitaminas D 750 TV / kg, vitaminas E 150 TV / kg, geležies proteinatas 60 mg / kg, vario proteinatas 7 mg / kg, geležies sulfatas 60 mg / kg, vario sulfatas 7 mg / kg, kalio jodidas 1,5 mg / kg, mangano proteinatas 20 mg / kg, mangano oksidas 20 mg / kg.

Maistinė vertė

žali baltymai 30,0 %, žali riebalai ir aliejai 20,0 %, žali pelenai 6,5%, neapdorotos skaidulos 3,0%, drėgmė 10,0 %, kalcis 1,2 %, fosforas 1,0 %, omega 6 riebalų rūgštys 3,4 %, omega 3 riebalų rūgštys 0,6 %.

   

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Super premium klasės šunų maistas - speciali formulė visų dydžių ir veislių suaugusiems šunims (1-7 m.), patiriantiems didelius fizinius krūvius (medžiokliniams ar dalyvaujantiems parodose) bei šuningoms ir maitinančioms kalėms.

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: