BUONCU Mini Junior su Ėriena ir Ryžiais

Visavertis mažų veislių jaunų šuniukų ėdalas BUONCU su ėriena ir ryžiais.

2,10 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Tai puikus baltymų šaltinis, turintis nepakeičiamų amino rūgščių, reikalingų sveikam ir aktyviam gyvūnui. Tai puikus cinko, turinčio įtakos daugeliui gyvybinių procesų, šaltinis. Jis ypač teigiamai veikia imuninę sistemą, skatina žaizdų gijimą, būtinas normaliam ląstelių dalijimuisi. Padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, medžiagų apykaitą. Būtinas gerai augintinio uoslei išlaikyti. Tinka jautresniems gyvūnams, kuriems dažniau pasireiškia odos problemos ar virškinimo sistemos sutrikimai.

Sudėtis: Ėrienos mėsos miltai, paukštienos baltymai, paukštienos mėsos miltai, kukurūzai, ryžiai, kukurūzų gliutenas, linų sėmenys, cukrinių runkelių griežiniai, alaus mielės, žirniai, paukštienos taukai, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), monokalcio fosfatas, DL-Metioninas, celiuliozė, jukos ekstraktas.  Technologiniai priedai: antioksidantas, konservantas.

72 % baltymų iš gyvūninės kilmės žaliavų.

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas
Šuns veislė / Poreikiai
Mažų veislių jaunų šuniukų

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: