Royal Canin German Shepard Junior

Visavertis sausas jaunų šunų pašaras. Skirta vokiečių aviganių veislės šuniukams nuo 2 iki 15 mėnesių.

58,00 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Royal Canin German Shepherd 30 Junior“ – subalansuotas sausas pašaras jauniems vokiečių aviganių veislės šunims nuo 2 iki 15 mėnesių. Stiprina natūralią aktyvių šunų organizmo apsaugą ir padeda išlikti gyvybingiems vyresniems šunims. Padeda išlaikyti gerą sąnarių būklę, natūralų kailio grožį.

  • Labai gerai virškinamų baltymų (L.I.P.), koncentruotos energijos ir „Acti – Flora“ komplekso (probiotikų ir plačialapio gysločio) rinkinys, kuris neapkrauna skrandžio, užtikrina maksimaliai gerą jautrios vokiečių aviganių šuniukų virškinimo sistemos veiklą.
  • Stiprina sąnarius ir užtikrina harmoningą kaulų augimą ir jų mineralizaciją.
  • Stiprina apsaugines odos savybes ir išlaiko natūralų vokiečių aviganių šuniukų kailio grožį.
  • Stiprina natūralią organizmo apsaugą.
  • Skirta jauniems vokiečių aviganių veislės šunims.

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: