Royal Canin German Shepard Adult

Sausas visavertis suaugusių šunų maistas. Skirta vyresniems nei 15 mėnesių vokiečių aviganiams. Stiprina organizmo apsaugą, padeda išlikti gyvybingiems, padeda išlaikyti gerą sąnarių būklę, natūralų kailio grožį.

57,00 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Royal Canin German Shepherd Adult“ – subalansuotas sausas pašaras vyresniems kaip 15 mėn. vokiečių aviganiams. Stiprina natūralią aktyvių šunų organizmo apsaugą ir padeda išlikti gyvybingiems vyresniems šunims. Padeda išlaikyti gerą sąnarių būklę, natūralų kailio grožį.

  • Skirta suaugusiems vokiečių aviganių veislės šunims.
  • Gerai virškinamas. Maisto sudėtyje yra skaidulų, kurios gerina žarnyno fermentaciją ir palaiko gerą žarnyno florą.
  • Tinka jautriai odai. Stiprina apsaugines odos savybes ir išlaiko natūralų vokiečių aviganių kailio grožį.
  • Stiprina natūralią aktyvių šunų organizmo apsaugą ir padeda išlikti gyvybingiems vyresniems šunims.
  • Stiprina šių labai aktyvių šunų sąnarius, patiriančius dideles apkrovas, ir išlaiko gerą jų būklę.

Priedai

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: