Royal Canin Golden Retriever Junior

Visavertis sausas jaunų šunų pašaras. Skirta auksaspalviams retriveriams iki 15 mėn. amžiaus.

58,50 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Royal Canin Golden Retriever Junior“ – sausas šunų pašaras, specialiai subalansuotas jauniems auksaspalviams retriveriams iki 15 mėn. amžiaus. Ypatinga formulė minkština ir stiprina auksaspalvių retriverių kailį, išlaiko stiprius kaulus ir sąnarius. Stiprių antioksidantų kompleksas padeda išlaikyti natūralią šuniuko organizmo apsaugą.

  • Pašare esantis odos kompleksas (kuriame gausu B grupės vitaminų ir histidino) bei eikozapentaeno (EPA) ir dokozaheksaeno (DHA) riebalų rūgščių, yra naudingas ypač jautriai auksaspalvio retriverio odai.
  • Prebiotikai, plačialapis gyslotis ir LIP baltymų rinkinys skirti optimaliai virškinimo veiklai užtikrinti.
  • Užtikrina tinkamą kaulų augimą ir mineralizaciją. Chondroitino sulfatas ir gliukozaminas, esantys pašare, stiprina sąnarius.
  • Patentuotas sinergetinis antioksidantų kompleksas (vitaminas E, vitaminas C, taurinas ir liuteinas) padeda išlaikyti natūralią šuniuko organizmo apsaugą.
  • Granulės forma, dydis ir tekstūra pritaikyta auksaspalvių retriverių šuniukams, kad dantys būtų sveiki.
  • Skirta jauniems auksaspalvių retriverių veislės šunims.

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: