Royal Canin MINI Digestive Care

Subalansuotas visavertis mažų veislių (1–10 kg) šunų sausas maistas.

5,90 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Royal Canin Mini Digestive Care“ – subalansuotas visavertis mažų veislių (1–10 kg) šunų sausas maistas. Pritaikytas šunims, vyresniems kaip 10 mėnesių ir turintiems jautrią virškinimo sistemą. Neleidžia susidaryti dantų akmenims, išlaiko kailį sveiką ir žvilgantį. 

  • Labai gardu. Speciali sudėtis ir kruopščiai atrinktos išskirtinės medžiagos patenkina net išrankiausių mažų veislių šunų apetitą.
  • Išskirtinis maistinių medžiagų derinys užtikrina gerą virškinimo veiklą (LIP baltymai) ir palaiko žarnyno floros pusiausvyrą (prebiotikai), kuri prisideda prie geros išmatų kokybės.
  • Pašaro sudėtyje esantis padidintas Omega-6 riebalų rūgščių kiekis padeda išlaikyti žvilgantį kailį.
  • Kalcio chelatai stabdo dantų akmenų susidarymą.
  • Skirta suaugusiems mažų veislių šunims.

Charakteristikos

Šuns veislė / Poreikiai
Jautrią virškinimo sistemą turintiems suaugusiems šunims

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: