Royal Canin MINI Starter

Sausas visavertis mažų veislių šuniukų ir suaugusių (1–10 kg) patelių pašaras. Skirta šuniukams iki 2 mėn. ir patelėms nėštumo, gimdymo ir laktacijos laikotarpiu.

7,50 EUR
Svoris
Kiekis

 • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

„Royal Canin Medium Starter“ – sausas maistas, skirtas mažų veislių šuniukams iki 2 mėn. ir patelėms nėštumo, gimdymo ir laktacijos laikotarpiu. Tai unikalus produktas, patenkinantis ir šuniukų, ir patelių mitybos poreikius svarbiais gyvenimo laikotarpiais.

 • Skirta mažų veislių šuniukams ir patelėms.
 • Pašaras sukurtas remiantis profesionaliais moksliniais tyrimais.
 • Su ypatingais maistiniais elementais, kurių yra ir motinos piene.
 • Su specifinėmis maistinėmis medžiagomis, kurios gerina virškinamojo trakto veiklą ir stiprina natūralią šuniuko organizmo apsaugą.
 • Idealu nėštumo ir laktacijos periodu. Suteikia tiek energijos, kiek reikia nėštumo ir laktacijos metu.
 • Puikiai tinka pereinant nuo pieno prie įprastos mitybos. 
 • Lengvai ėdamas. Granulės tinka ir kalei, ir nujunkomiems šuniukams. Sušlapusios granulės tampa minkštos, košę primenančios konsistencijos.

Priedai

 • Brit Care Mini Yorkshire...
  Nuo Kaina 10,69 EUR

  „Brit Care Mini Grain Free Yorkshire Salmon & Tuna“ – visavertis hipoalerginis sausas pašaras be grūdų, specialiai skirtas Jorkšyro terjerams.

  Super Premium klasės pašaras.

  Gausu baltymų iš 100% grynos lašišos ir tuno.

  Pagamintas pagal hipoalerginę formulę, be grūdų. Alergijos nesukeliantis pašaras su tinkamai subalansuotu baltymų, riebalų ir maistinių medžiagų kiekiu tobulai tinka šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

  Idealiai išvaizdai – žvilgančiam, šilkiniam kailiui ir sveikai odai išlaikyti.

  Dantų apsaugai – pasižymi valančiomis ir antibakterinėmis savybėmis.

  Sukurta specialiai Jorkšyro terjerų veislės šunims.


 • Royal Canin Yorkshire Terrier
  Nuo Kaina 4,75 EUR

  Sausas visavertis suaugusių šunų pašaras. Skirta Jorkšyro terjerams nuo 10 mėn. Padeda išlaikyti gražų kailį, suteikia gyvybingumo, stabdo dantų akmenų susidarymą. Tinka išrankiems šunims.

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: