NUTRA GOLD Finicky cat

Nutra Gold Finicky Adult Cat - pašaras skirtas išrankioms suaugusioms jautrioms katėms. Išrankioms ar jautrioms katėms skirtas maisto receptas. 

14,50 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

 Išrankioms ar jautrioms katėms skirtas maisto receptas. Sudėtyje yra didesnis maistui gerą skonį suteikiantis bei kates ėsti skatinantis gyvulinių baltymų kiekis. Nepriklausomi skonio tyrimai rodo, jog dažniau nei kitų pirmaujančių gamintojų skonį NutraGold išrankių suaugusių kačių maisto skonį katės renkasi santykiu 3:1. Aukštos kokybės maisto medžiagų turintis kačių maistas yra gerai virškinamas ir teikia energijos.

Sudėtis:
Vištiena (18%), lašiša (18%), vištienos mėsa, nesmulkinti rudieji ryžiai, vištienos riebalai (konservuoti tokoferolių mišiniu), avižiniai dribsniai, nesmulkinti baltieji ryžiai, bulvės (3%), miežiai, sora, kalakutiena (3%), antiena (3%), linų sėmenų miltai, kiaušinio dariniai, natūralus vištienos skonis, morkos (1%), žirneliai (1%), obuoliai (1%), rudadumbliai (1%), spanguolių miltai (1%), rozmarino ekstraktas, smulkintos petražolės (1%), džiovinta cikorijos šaknis, taurinas, vitaminai ir mineralai.
Sudėtyje yra didesnis maistui gerą skonį suteikiantis bei kates ėsti skatinantis gyvulinių baltymų kiekis. 

Charakteristikos

Katės veislė / poreikis
Nutra Gold Finicky Adult Cat - pašaras skirtas išrankioms suaugusioms jautrioms katėms. Išrankioms ar jautrioms katėms skirtas maisto receptas.
Prekės tipas
Sausas maistas

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: