Jaunų kačiukų ėdalas BOUNCU su Paukštiena ir Ryžiais

Visavertis jaunų kačiukų ėdalas BUONCU su paukštiena ir ryžiais.

2,80 EUR
Svoris
Kiekis

  • Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai. Prekės į LP express terminalą pristatomos už 3,99 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 39,99 Eur - nemokamai. Prekės į namus ar darbą į kitus miestus pristatomos už 6,05 Eur, jei užsakymo suma viršija 49,99 Eur - nemokamai.

Tai baltymų bei niacino, kuris dalyvauja energijos metabolizme, šaltinis. Niacino trūkumas sukelia nuovargį, suprastėja apetitas, regėjimas, pasireiškia raumenų silpnumas. Gali išaugti infekcijų ir virškinimo sistemos sutrikimų tikimybė.

Sudėtis: Paukštienos mėsos miltai, paukštienos baltymai, žuvų miltai, kukurūzai, ryžiai, kukurūzų gliutenas, linų sėmenys, cukrinių runkelių griežiniai, alaus mielės, džiovintos obuolių išspaudos, paukštienos taukai, mikronizuotas klinoptilolitas, manano-oligosacharidai (MOS), monokalcio fosfatas, celiuliozė, jukos ekstraktas, taurinas. Technologiniai priedai: antioksidantas, konservantas.

80 % baltymų iš gyvūninės kilmės žaliavų.

Sudėtyje nėra kviečių, sojos, pieno produktų ir dažiklių, kurie galėtų iššaukti alergines reakcijas.

Charakteristikos

Prekės tipas
Sausas maistas

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: